Latvijas un Moldovas probācijas dienesti noslēdz sadarbības memorandu

Type to search your albumsLatvijas un Moldovas probācijas dienesti noslēdz sadarbības memorandu

No š.g. 15. līdz 17.februārim pieredzes apmaiņas vizītē Valsts probācijas dienestu apmeklē Moldovas tieslietu ministra vietnieks Mr. Anatolie Munteanu un Moldovas Probācijas dienesta  vadītāja p.i. Mr. Vladimir Popa.

Vizītes ietvaros starp Moldovas un Latvijas probācijas dienestiem svinīgi tika parakstīts sadarbības memorands, kura mērķis ir abu valstu sadarbības veicināšana probācijas sistēmas modernizācijas jomā, nacionālo probācijas jomu tiesību vienādošanu saskaņā ar starptautiskajiem un Eiropas standartiem, pieredzes apmaiņa saistībā ar normatīvo aktu izstrādāšanu probācijas jomā saskaņā ar starptautiskajiem līgumiem un starptautiskajiem standartiem, u.c. Tikšanās laikā abu valstu probācijas dienestu pārstāvji pārrunāja šī brīža sadarbības aktualitātes un iespējamās nākotnes sadarbības jomas. 

Tieslietu ministrijā Moldovas delegācija tikās ar tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču un Tieslietu ministrijas valsts sekretāru Raivi Kronbergu. Vizītes ietvaros Moldovas delegācija apmeklēja arī jaunizveidoto Atkarīgo centru Olaines Cietumā un Valsts tiesu ekspertīžu biroju.