VPD aicina uz tikšanos sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniedzējus


Cienījamie sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniedzēji!
 
Aicinām Jūs uz informatīvu tikšanos, kurā pastāstīsim Jums par mūsu darbu ar probācijas klientiem – cilvēkiem, kuriem dzīvē ir gadījies pieļaut kļūdu un kuriem ir jāpalīdz atrast sevi no jauna, un mūsu sadarbības iespējām šajā darbā. Nereti šiem cilvēkiem, īpaši, atgriežoties sabiedrībā no brīvības atņemšanas iestādes, ir ļoti nepieciešams saņemt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus. Ar 2018.gadu Valsts probācijas dienestam ir piešķirti finanšu līdzekļi, kas ļauj līdzfinansēt šādu pakalpojumu saņemšanu. Šajā tikšanās reizē mēs Jums pastāstīsim par kārtību, kādā tiks organizēta sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšana probācijas klientiem un šī pakalpojuma līdzfinansēšana, kā arī iespēju slēgt ar Valsts probācijas dienestu līgumu par šo pakalpojumu sniegšanu un uzklausīsim Jūsu viedokli par iespēju sadarboties ar Valsts probācijas dienestu šajā jomā.
 
Informatīvā tikšanās notiks 2018.gada 27.martā, Valsts probācijas dienesta Rīgas teritoriālās struktūrvienības telpās, Rīgā, Lomonosova ielā 9, pulksten 15:00.
 
Lūdzam Jūs pieteikt savu dalību šajā pasākumā līdz 22.martam, rakstot uz e-pastu: inara.kima@vpd.gov.lv vai sazinoties pa tālruni: 67021156.