2017.gada novembris

Vārds Uzvārds Izmaksai Struktūrvienības nosaukums PamTA.PSl.Amvt.Ierēdņa amata pazīme Amata nosaukums
Mārīte Agafonova 647,57 Centra rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Pēteris Aglonietis 873,20 Vidzemes priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Ligita Aitova 644,06 Saldus teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Dana Aivare 667,87 Personālvadības nodaļa Ierēdnis personāla speciālists
Guntis Albergs 873,90 Valkas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Margarita Anča 672,61 Ludzas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Evita Anilēna-Flugina 744,76 Jūrmalas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Maija Antāne 651,98 Centra rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Daira Apine 1100,49 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ilze Apine 706,03 Latgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Una Apsalone 697,40 Liepājas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Dace Arne 692,63 Cēsu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Inese Āboltiņa 403,39 Talsu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Lūcija Ārmane 930,37 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Līga Balgalve 930,37 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Dzintars Balodis 561,72 Cēsu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Briāna Baltgalve 687,57 Liepājas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Aija Barkāne 683,65 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Andris Barkāns 2377,66 Rīgas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Ēriks Beitelis 766,70 Bauskas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Līga Berga 1020,46 Probācijas programmu nodaļa Ierēdnis vecākais referents
Liene Beriņa 340,03 Kurzemes rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Vija Berlande 673,31 Zemgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Jolanta Bernāne 1271,60 Vidzemes priekšpilsētas filiāle Ierēdnis vadītājs
Benita Bernāne 1063,18 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ināra Aija Betlere 1368,59 Olaines filiāle Ierēdnis vadītājs
Iluta Bērziņa 380,00 Ziemeļu rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Solvita Bērziņa 742,97 Talsu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Maija Bite 777,97 Liepājas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Iveta Bīskapa 527,93 Kurzemes rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Aira Blumbaha 663,49 Talsu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ilvija Bļinkova 1224,98 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis vadītājs
Rūta Bogdanova 650,57 Vidzemes priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Dagne Bondareva 622,21 Latgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Līvija Bondareva 647,57 Alūksnes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Dace Borisova 627,02 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Alise Brača 592,17 Centra rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Edīte Brīvule 531,55 Limbažu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Valda Buiķe 836,65 Madonas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Kaspars Caune 682,47 Zemgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Ilva Celma 687,82 Tukuma teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Baiba Cipriķe 711,03 Kurzemes rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Andra Cviļeva 650,57 Salaspils filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Kitija Černovska 891,38 Olaines filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Lidija Čuhraja 639,30 Ogres teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Iveta Dārzniece 1231,35 Zemgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis vadītājs
Anita Debeļska 676,88 Valmieras teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Kārlis Deksnis 675,67 Ventspils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Maruta Delpere 728,89 Ogres teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Inga Derkevica 513,77 Jūrmalas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Aelita Dimitrijeva 647,57 Balvu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Larisa Dinsberga 586,90 Tukuma teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Astrīda Divra 309,22 Preiļu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Solvita Dīķe 1391,44 Liepājas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Sandra Djatkoviča 959,25 Krāslavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Marta Djatlova 598,04 Zemgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Mārīte Dobele 737,65 Kuldīgas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Olga Dobroserdova 1413,22 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Ingūna Dovgāne 728,07 Alūksnes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Inga Dragūne 697,40 Talsu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ilzīte Duļbinska 954,40 Alūksnes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Ingrīda Dunaiska 693,94 Salaspils filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Andželika Dzelzkalēja 529,58 Personālvadības nodaļa Ierēdnis vadītājs
Bruno Dzērve 614,18 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Zane Dzērve 640,93 Personālvadības nodaļa Ierēdnis personāla speciālists
Biruta Dzērve 833,65 Saldus teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Andris Eglons 806,32 Juridiskā nodaļa Ierēdnis juriskonsults
Jolanta Eihentāle 920,15 Ogres teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Santa Eisaka 964,22 Saldus teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Šurahanuma Eivazova-Sutra 996,28 Juridiskā nodaļa Ierēdnis vadītājs
Sarmīte Embrika 876,90 Ventspils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Ilona Ezera 270,52 Krāslavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Elga Ērmane 888,34 Olaines filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Ludmila Ēvele 541,93 Aizkraukles teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Irīna Fadejeva 691,08 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Olga Filka 705,71 Tukuma teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Kristīne Gorlanova 705,96 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Inga Grāvīte-Riekstiņa 818,52 Salaspils filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Ilze Gregersone 216,40 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Kintija Grigola 720,90 Izvērtēšanas ziņojumu un izlīgumu daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Daiga Grīnberga 736,46 Centra rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Andis Grīnvalds 807,28 Aizkraukles teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Zane Grīva 998,65 Centra rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Vija Grīverte 643,31 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Karīna Gromova 678,83 Piespiedu un sabiedriskā darba nodaļa Ierēdnis vecākais referents
Zane Gustava 1253,69 Nodrošinājuma nodaļa Ierēdnis vecākais referents
Līga Holma 981,40 Limbažu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Sandra Ieviņa 695,60 Tukuma teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Gunta Imeņinova 939,43 Balvu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Svetlana Ivina 1062,36 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Kristīne Iznova 1037,80 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Dace Jakovela 1064,78 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Sanita Jakuševa 795,93 Probācijas programmu nodaļa Ierēdnis vecākais referents
Renārs Jasāns 661,04 Latgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Elita Jaudzema 1276,61 Preiļu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Evita Jākobsone 720,90 Cēsu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Skaidrīte Jemeļjanova 836,65 Ludzas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Ainis Jukšs 841,29 Uzraudzības  nodaļa Ierēdnis vecākais referents
Eva Jurčenko 595,17 Tukuma teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Mudīte Jurevica 647,57 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Līga Juškevica 766,23 Bauskas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Sanita Jūga 446,39 Valkas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Inese Kaikare 875,15 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Anita Kairiša 1155,96 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Pārsla Kaķīte 0,00 Ventspils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Jānis Kalvenieks 648,51 Liepājas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Santa Kaļāne 995,60 Balvu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Marija Kampāne 1213,78 Krāslavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Georgijs Kasjanovs 824,35 Personālvadības nodaļa Ierēdnis juriskonsults
Svetlana Kauliņa 822,41 Uzraudzības  nodaļa Ierēdnis vecākais referents
Ineta Kaupa-Jonuša 687,82 Liepājas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Aija Kazaroveca 650,57 Vidzemes priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Ita Keiša 857,22 Gulbenes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Aleksandra Kerna 733,96 Izvērtēšanas ziņojumu nodaļa Ierēdnis vecākais referents
Ineta Kēla 831,21 Talsu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Ināra Kima 903,38 Izvērtēšanas ziņojumu un izlīgumu daļa Ierēdnis vadītājs
Nataļja Kluce 708,40 Jūrmalas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Jānis Klūga 1388,45 Uzraudzības  nodaļa Ierēdnis vadītājs
Sintija Klūga-Grode 218,31 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Indra Kļaviņa 1388,45 Limbažu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Rasma Kļaviņa 1067,00 Olaines filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Inga Knodze 747,76 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Aelita Kokina 728,31 Krāslavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Raimonds Kokins 545,22 Kurzemes rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Ināra Koļča 997,32 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Aļona Korlaša 582,50 Centra rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Česlavs Koržeņevskis 1493,72 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Daira Kosīte 1312,99 Latgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis vadītājs
Jekaterīna Kovaļčuka 1069,30 Ludzas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Kristiana Kovaļuka 861,40 Centra rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Sergejs Kozičs 1222,23 Ziemeļu rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Ieva Kozlovska 650,57 Vidzemes priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Una Kozlovska 837,68 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Irēna Kožemjakina 55,18 Finanšu un plānošanas nodaļa Ierēdnis vadītājs
Zane Krastiņa 1501,55 Cēsu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Dace Krastiņa 939,43 Madonas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Gundega Krastiņa 725,98 Valkas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Antra Kreica 640,93 Personālvadības nodaļa Ierēdnis personāla speciālists
Roberts Krilovs 1127,58 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Andris Kristkalns-Tauriņš 697,29 Izvērtēšanas ziņojumu un izlīgumu daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Gunta Krumpāne 983,29 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Daina Krūmiņa 1295,96 Kurzemes rajona filiāle Ierēdnis vadītājs
Marika Krūmiņa 188,55 Jūrmalas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Jānis Krūmiņš 484,43 Kurzemes rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Vilnis Krūmiņš 1311,50 Ziemeļu rajona filiāle Ierēdnis vadītājs
Marta Kubliņa 517,03 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Ilona Kudure 687,82 Cēsu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ilze Kundziņa 830,65 Latgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Rita Kuzņecova 1027,92 Balvu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Alda Labanovska 635,42 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Baiba Labsvārde 698,63 Bauskas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Kristiāna Lapiņa 857,32 Probācijas programmu nodaļa Ierēdnis vecākais referents
Gundega Lapsa 698,27 Ventspils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Vija Lapsa 680,65 Vidzemes priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Aleksejs Lapsa 657,22 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Linda Laudinska 1004,40 Jūrmalas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Inta Lempa 678,31 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Aija Liepa 1046,86 Limbažu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Laine Liepiņa 930,37 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ilona Linde 1201,71 Uzraudzības un probācijas programmu departaments Ierēdnis vadītāja-dienesta vadītāja vietnieks
Irita Lipiņa 760,05 Valmieras teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Rita Lipsne 764,66 Piespiedu un sabiedriskā darba nodaļa Ierēdnis vecākais referents
Liene Liukiša 244,43 Uzraudzības  nodaļa Ierēdnis vecākais referents
Guntars Lorencis 755,46 Nodrošinājuma nodaļa Ierēdnis vadītājs
Līga Luksta 647,57 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Diāna Lūse 833,65 Kuldīgas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Alla Maceiko 124,43 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Baiba Mačtama 734,72 Ogres teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Velga Makarēviča 1234,35 Centra rajona filiāle Ierēdnis vadītājs
Tatjana Maļceva 853,51 Izvērtēšanas ziņojumu un izlīgumu daļa Ierēdnis vecākais referents
Kristaps Maļina 965,30 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Elvīra Marecka 761,15 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Egils Markus 685,73 Aizkraukles teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Diāna Mazaļevska 486,44 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Edīte Mārtinsone 833,65 Bauskas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Uģis Meimers 621,72 Centra rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Inese Meļņičenko 1171,28 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Dana Mežale 647,57 Valkas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ilvars Mičs 684,02 Latgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Monika Miglāne 1000,70 Valmieras teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Zanda Migliņa 934,53 Latgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Vita Miķelsone 1071,17 Limbažu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Santa Mita-Fučedži 446,54 Salaspils filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Astrīda Mitjakova 902,78 Jūrmalas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Jana Mituza 829,06 Uzraudzības  nodaļa Ierēdnis vecākais referents
Jeļena Morozova 720,90 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Līga Muceniece 425,48 Bauskas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Inese Muceniece 1305,31 Probācijas programmu nodaļa Ierēdnis vadītājs
Ksenija Muļare 694,68 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Dina Mūrniece 920,48 Administrācija Ierēdnis IT projektu vadītājs
Ilze Nagle 731,07 Olaines filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Ariandra Neulāne 635,42 Ziemeļu rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Santa Nikaze 731,07 Kuldīgas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ilze Novicka-Lūse 657,00 Ogres teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Dita Nusberga 750,43 Salaspils filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Maija Orlova 397,59 Latgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Karīna Ornicāne 950,34 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Jānis Ornicāns 803,36 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Aigars Ostrovskis 782,16 Uzraudzības  nodaļa Ierēdnis vecākais referents
Agita Otto 740,65 Saldus teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ligita Ozoliņa 737,65 Gulbenes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ivars Ozoliņš 733,29 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ludmila Panfilova 674,23 Kurzemes rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Mihails Papsujevičs 2284,00 Administrācija Ierēdnis vadītājs
Adele Paraževska 578,03 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Iveta Pastare 595,17 Ziemeļu rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Darja Paškova-Lupane 654,71 Kurzemes rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Māris Pauliņš 537,32 Zemgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Līga Pauniņa 647,57 Preiļu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ina Pavloviča 662,18 Madonas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ineta Pavloviča-Gleizde 657,00 Latgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Vita Peisniece 606,01 Kurzemes rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Iveta Petunova 768,93 Izlīguma nodaļa Ierēdnis vecākais referents
Laura Pētersone 664,10 Valmieras teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Brigita Pētersone 777,90 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Agnese Pipare 624,15 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Veronika Platace 690,00 Vidzemes priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Valija Platace 777,67 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Zane Poķe 680,65 Ogres teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Gita Priede 702,48 Saldus teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Dzintra Priževoite 663,49 Preiļu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Diāna Proņina 639,30 Tukuma teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ilona Proņina 975,03 Uzraudzības  nodaļa Ierēdnis vecākais referents
Elīna Pučeka 590,35 Ogres teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Arnis Pudāns 639,33 Valmieras teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Gunta Pudnika 950,33 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Sandis Puks 567,02 Juridiskā nodaļa Ierēdnis juriskonsults
Inese Pura 697,40 Alūksnes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ilona Purena 690,82 Salaspils filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Linda Pušņakova 399,91 Preiļu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Sanita Puzāne-Kaļina 678,83 Izlīguma nodaļa Ierēdnis vecākais referents
Irina Pūrīte 1294,52 Izlīguma, izvērtēšanas ziņojumu, piespiedu un sab. darba depart. Ierēdnis vadītāja-dienesta vadītāja vietnieks
Signe Radele 747,83 Kurzemes rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Anastasija Radeviča 563,85 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Juris Ragovskis 1319,60 Balvu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Dace Rašmane 717,87 Dobeles teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Jolanta Rābante 891,38 Limbažu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Agnese Reidzāne 594,72 Kurzemes rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Iveta Reikmane 697,40 Valmieras teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Līga Reine 882,33 Ventspils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Maija Reingolde 344,95 Aizkraukles teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Daiga Reliņa 427,62 Vidzemes priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Kitija Reuta 580,38 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Alda Revina 955,64 Tukuma teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Ieva Riekstiņa 660,54 Cēsu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ginta Riekstiņa 926,81 Siguldas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Rūta Rode 781,97 Ziemeļu rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Žanna Roga 714,15 Liepājas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Anita Romānova 337,66 Alūksnes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Liene Rozenova 660,43 Cēsu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Marts Rozens 1028,33 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Linda Rozenštoka-Brīvule 803,61 Siguldas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Larisa Rožnova 630,98 Valmieras teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Eva Rubene 1413,22 Rīgas rajona teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Aivars Rubuls 677,67 Madonas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Evija Rudzāte 642,30 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Kristīne Rudzīte 526,28 Gulbenes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ingrīda Rukmane 688,63 Centra rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Ilga Rutka 431,24 Madonas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Laura Sadovska 653,20 Ludzas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Rita Saleniece 737,65 Balvu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Irina Sarkane 697,93 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ilmārs Sarkans 746,06 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Santa Savicka 690,82 Aizkraukles teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Sandra Savicka 973,03 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Normunds Sāns 583,90 Valmieras teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Aina Sergejeva 665,01 Saldus teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Māris Sika 786,18 Vidzemes priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Silvija Silanagle 650,93 Zemgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Gita Simule 729,04 Valkas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Marika Skricka 679,58 Kuldīgas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Dagnita Skudika 663,49 Kuldīgas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Iveta Skulte 681,03 Latgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Maija Smeltere 702,95 Juridiskā nodaļa Ierēdnis juriskonsults
Aldis Sondors 683,65 Izvērtēšanas ziņojumu un izlīgumu daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Kristīne Sorokina 737,65 Preiļu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Kristīna Spēlmane 663,49 Olaines filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Kristīne Spoģe 634,98 Latgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Daiga Sproģe 961,05 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Jānis Sproģis 557,15 Liepājas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Aija Stankeviča 1276,73 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Agnese Stārka 621,83 Dobeles teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Iveta Stikāne 650,57 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Sintija Stivriņa 230,41 Izvērtēšanas ziņojumu un izlīgumu daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Sandra Stivriņa 1368,45 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ina Straume 714,47 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Jeļena Strode 731,07 Ziemeļu rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Armands Supe 720,87 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis vadītāja vietnieks
Ieva Sviķe 823,55 Izvērtēšanas ziņojumu nodaļa Ierēdnis vadītājs
Ilze Šakurova 1043,49 Olaines filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Dace Šaule 690,82 Ventspils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Sandra Šidlovska 642,30 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Sanita Škribļaka 1260,06 Administratīvās vadības departaments Ierēdnis vadītājs
Maija Šmite 978,67 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Igors Šmits 1087,92 Siguldas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Diāna Štelpa 697,01 Jūrmalas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Maija Šustiņa 1277,84 Salaspils filiāle Ierēdnis vadītājs
Evelīna Šutrenkova-Libbo 664,83 Rīgas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vecākais referents
Kristīne Šveca 508,06 Centra rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Ilze Tālberga 808,57 Talsu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Eduards Teifurovs 930,37 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Aina Terentjeva 369,95 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Laima Tikuma 586,90 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Leons Tiļļa 836,65 Dobeles teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Irīna Timergalejeva 697,15 Krāslavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Māra Timermane 687,42 Vidzemes priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Iveta Treimane 737,65 Liepājas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Svetlana Truskovska 723,12 Zemgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Olga Tupīte 1319,60 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Evita Ungurjane 595,65 Vidzemes priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Liene Urbanoviča 777,90 Kuldīgas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Iveta Uzula-Vērdiņa 614,18 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa Ierēdnis probācijas speciālists
Aija Vagale 774,55 Preiļu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ilze Vanaga 581,40 Jūrmalas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Aļona Vaņuhova 432,07 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Inese Veikša 650,57 Madonas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Kristīne Veisa 1073,00 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Lolita Vējiņa 734,50 Kurzemes rajona filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Dagnija Vēvere 719,02 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Aina Vilcāne 1004,42 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Iveta Vilcāne 1435,96 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Kristīne Vilciņa 997,05 Latgales priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Andra Vītola 761,15 Valmieras teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ieva Vītola 728,07 Gulbenes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Inga Vītoliņa 654,00 Ogres teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ilvars Vītols 765,54 Elektroniskās uzraudzības centrs Ierēdnis vadītājs
Gints Vorkals 706,74 Tukuma teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Jānis Vovks 700,40 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Aiva Zadiņa 647,57 Aizkraukles teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Inga Zandberga 710,69 Liepājas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Jānis Zārdiņš 1141,56 Cēsu teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Ingūna Zebauere 833,65 Aizkraukles teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis vadītājs
Lita Zelča 828,24 Piespiedu un sabiedriskā darba nodaļa Ierēdnis vadītājs
Gita Zeltiņa 982,68 Siguldas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Diāna Ziediņa 943,35 Izlīguma nodaļa Ierēdnis vadītājs
Aija Ziediņa 782,98 Ludzas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Zandis Zīle 580,79 Liepājas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Karīna Zuša 925,57 Liepājas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Daiga Zute 939,43 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Dzintra Zvirgzdiņa 709,37 Salaspils filiāle Ierēdnis probācijas speciālists
Ilze Žabova 696,74 Bauskas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Ludmila Žengiļeviča 762,32 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība Ierēdnis probācijas speciālists
Sanita Židele 678,43 Vidzemes priekšpilsētas filiāle Ierēdnis probācijas speciālists