2018.gada jūnijs

Vārds Uzvārds Izmaksai Struktūrvienības nosaukums Amata nosaukums
Mārīte Agafonova 799,60 Centra rajona filiāle probācijas speciālists
Pēteris Aglonietis 871,45 Vidzemes priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Ligita Aitova 493,40 Saldus teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Guntis Albergs 880,26 Valkas teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Laila Lienīte Amoliņa 981,98 Rīgas rajona teritoriālā struktūrvienība vecākais lietvedis
Margarita Anča 1041,25 Ludzas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ivars Andžāns 645,50 Krāslavas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Evita Anilēna-Flugina 990,05 Jūrmalas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Inese Apaļka 789,88 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Daira Apine 827,85 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ilze Apine 1026,18 Latgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Una Apsalone 883,29 Liepājas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Dace Arne 471,38 Cēsu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Asnāte Avotniece 467,28 Administrācija projekta vadītājs
Jevgenija Ābelīte 747,60 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Līga Āboliņa 621,73 Administrācija vadītāja palīgs
Inese Āboltiņa 760,50 Talsu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Līga Balgalve 747,60 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Dzintars Balodis 738,69 Cēsu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Briāna Baltgalve 1211,49 Liepājas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Aija Barkāne 811,53 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Andris Barkāns 1260,03 Rīgas teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Lija Lidija Batarevska 468,78 Vidzemes priekšpilsētas filiāle vecākais lietvedis
Ēriks Beitelis 900,98 Bauskas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Liene Beriņa 799,30 Kurzemes rajona filiāle probācijas speciālists
Vija Berlande 772,89 Zemgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Jolanta Bernāne 1947,44 Vidzemes priekšpilsētas filiāle vadītājs
Benita Bernāne 752,60 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ināra Aija Betlere 1046,04 Olaines filiāle vadītājs
Ilona Bērza-Šulte 858,81 Administrācija projekta vadītāja asistents
Diāna Bērziņa 106,80 Tukuma teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Iluta Bērziņa 533,05 Ziemeļu rajona filiāle probācijas speciālists
Solvita Bērziņa 887,30 Talsu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Maija Bite 1335,26 Liepājas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Iveta Bīskapa 853,92 Kurzemes rajona filiāle probācijas speciālists
Aira Blumbaha 779,54 Talsu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ilvija Bļinkova 931,30 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa vadītājs
Rūta Bogdanova 795,58 Vidzemes priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Dagne Bondareva 639,51 Latgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Līvija Bondareva 613,93 Alūksnes teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Dace Borisova 862,93 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Alise Brača 770,89 Centra rajona filiāle probācijas speciālists
Antra Brence 682,58 Latgales priekšpilsētas filiāle vecākais lietvedis
Anita Brence 645,18 Centra rajona filiāle vecākais lietvedis
Edīte Brīvule 1010,81 Limbažu teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Valda Buiķe 1159,38 Madonas teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Kristīne Bule 116,19 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība vecākais lietvedis
Evija Burkovska 229,89 Probācijas programmu nodaļa vecākais eksperts
Kaspars Caune 1583,53 Zemgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Ilva Celma 827,87 Tukuma teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ronalds Cinks 339,04 Mācību un pētījumu nodaļa pētnieks
Baiba Cipriķe 858,49 Kurzemes rajona filiāle probācijas speciālists
Sintija Ciša 727,94 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Inga Cīrule 732,06 Salaspils filiāle probācijas speciālists
Kitija Černovska 745,66 Olaines filiāle probācijas speciālists
Erīna Čerņavska 394,79 Dokumentu pārvaldības nodaļa vecākais lietvedis
Lidija Čuhraja 106,80 Ogres teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Iveta Dārzniece 1007,62 Zemgales priekšpilsētas filiāle vadītājs
Anita Debeļska 783,72 Valmieras teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Kārlis Deksnis 1018,25 Ventspils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Maruta Delpere 853,82 Ogres teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Elīna Demirtaše 812,06 Olaines filiāle probācijas speciālists
Inga Derkevica 723,53 Jūrmalas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Aelita Dimitrijeva 752,86 Balvu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Larisa Dinsberga 717,26 Tukuma teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Astrīda Divra 939,59 Preiļu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Solvita Dīķe 1115,82 Liepājas teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Sandra Djatkoviča 871,41 Krāslavas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Marta Djatlova 711,01 Zemgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Mārīte Dobele 916,82 Kuldīgas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Olga Dobroserdova 1075,70 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Ingūna Dovgāne 474,16 Alūksnes teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Inga Dragūne 870,60 Talsu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ilzīte Duļbinska 1098,29 Alūksnes teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Ingrīda Dunaiska 830,11 Salaspils filiāle probācijas speciālists
Andželika Dzelzkalēja 860,81 Personālvadības nodaļa vadītājs
Bruno Dzērve 727,83 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Zane Dzērve 783,20 Personālvadības nodaļa personāla speciālists
Biruta Dzērve 973,29 Saldus teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Andris Eglons 916,34 Juridiskā nodaļa juriskonsults
Jolanta Eihentāle 2231,63 Ogres teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Santa Eisaka 752,86 Saldus teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Šurahanuma Eivazova-Sutra 1167,66 Juridiskā nodaļa vadītājs
Sarmīte Embrika 1018,29 Ventspils teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Indra Esserte 766,42 Dokumentu pārvaldības nodaļa galvenais arhīvists
Ilona Ezera 819,58 Krāslavas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Kārlis Ērglis 277,27 Elektroniskās uzraudzības centrs referents
Elga Ērmane 728,90 Olaines filiāle probācijas speciālists
Ludmila Ēvele 876,42 Aizkraukles teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Irīna Fadejeva 805,50 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Olga Filka 811,08 Tukuma teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Liene Frišenbrūdere 746,79 Vidzemes priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Guna Garā 771,38 Bauskas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Kristīne Gorlanova 838,98 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ilze Gregersone 837,86 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Kintija Grigola 886,91 Izvērtēšanas ziņojumu un izlīgumu daļa probācijas speciālists
Viktorija Grišina 239,21 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība psihologs
Daiga Grīnberga 948,41 Centra rajona filiāle probācijas speciālists
Andis Grīnvalds 1178,55 Aizkraukles teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Zane Grīva 808,66 Centra rajona filiāle probācijas speciālists
Karīna Gromova 790,32 Piespiedu un sabiedriskā darba nodaļa vecākais referents
Līga Gudrika 661,20 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība vecākais lietvedis
Līga Holma 803,59 Limbažu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Sandra Ieviņa 832,93 Tukuma teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Gunta Imeņinova 833,36 Balvu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Evita Indāre 492,62 Vidzemes priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Svetlana Ivina 838,65 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Kristīne Iznova 892,50 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Dace Jakovela 858,18 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Sanita Jakuševa 2268,58 Probācijas programmu nodaļa vecākais referents
Daiga Januma 524,99 Elektroniskās uzraudzības centrs referents
Renārs Jasāns 816,67 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Elita Jaudzema 1166,00 Preiļu teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Evita Jākobsone 833,63 Cēsu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Skaidrīte Jemeļjanova 905,66 Ludzas teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Ainis Jukšs 847,29 Uzraudzības  nodaļa vecākais referents
Eva Jurčenko 687,76 Jūrmalas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Mudīte Jurevica 755,86 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Imants Jurevičius 1601,75 Administrācija projekta vadītājs
Līga Juškevica 837,04 Bauskas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Sanita Jūga 773,80 Valkas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Inese Kaikare 800,83 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Anita Kairiša 881,90 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Pārsla Kaķīte 839,60 Ventspils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Jānis Kalvenieks 764,34 Liepājas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Santa Kaļāne 811,80 Balvu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Marija Kampāne 978,29 Krāslavas teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Georgijs Kasjanovs 1455,70 Personālvadības nodaļa juriskonsults
Svetlana Kauliņa 951,92 Uzraudzības  nodaļa vecākais referents
Ineta Kaupa-Jonuša 1414,58 Liepājas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Aija Kazaroveca 778,90 Vidzemes priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Emīls Kālis 1292,66 Administrācija sistēmanalītiķis
Ita Keiša 477,50 Gulbenes teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Aleksandra Kerna 806,93 Izvērtēšanas ziņojumu nodaļa vecākais referents
Ineta Kēla 1594,80 Talsu teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Ināra Kima 1074,63 Izvērtēšanas ziņojumu un izlīgumu daļa vadītājs
Aļona Klebaha 1312,96 Centra rajona filiāle probācijas speciālists
Mareks Klebahs 878,06 Elektroniskās uzraudzības centrs referents
Nataļja Kluce 891,41 Jūrmalas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Jānis Klūga 581,04 Uzraudzības  nodaļa vadītājs
Indra Kļaviņa 1729,16 Cēsu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Rasma Kļaviņa 842,40 Olaines filiāle probācijas speciālists
Inga Knodze 930,67 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Anita Kokenberga 696,75 Valmieras teritoriālā struktūrvienība vecākais lietvedis
Aelita Kokina 557,31 Krāslavas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ināra Koļča 797,62 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Līga Kondore 1668,33 Bauskas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Česlavs Koržeņevskis 1155,82 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Daira Kosīte 1001,61 Latgales priekšpilsētas filiāle vadītājs
Kristiana Kovaļuka 1906,83 Centra rajona filiāle probācijas speciālists
Sergejs Kozičs 825,62 Ziemeļu rajona filiāle probācijas speciālists
Una Kozlovska 715,24 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Irēna Kožemjakina 1679,34 Finanšu un plānošanas nodaļa vadītājs
Dace Krastiņa 1008,45 Madonas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Gundega Krastiņa 879,70 Valkas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Antra Kreica 747,24 Personālvadības nodaļa personāla speciālists
Roberts Krilovs 810,98 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Andris Kristkalns-Tauriņš 802,86 Izvērtēšanas ziņojumu un izlīgumu daļa probācijas speciālists
Gunta Krumpāne 823,47 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Daina Krūmiņa 1678,66 Kurzemes rajona filiāle vadītājs
Marika Krūmiņa 720,38 Jūrmalas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Jānis Krūmiņš 711,29 Kurzemes rajona filiāle probācijas speciālists
Vilnis Krūmiņš 955,00 Ziemeļu rajona filiāle vadītājs
Orests Kubarko 817,34 Elektroniskās uzraudzības centrs referents
Marta Kubliņa 882,09 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Ilona Kudure 803,28 Cēsu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ilze Kundziņa 958,18 Latgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Evija Kurzemniece 547,15 Mācību un pētījumu nodaļa vecākais referents
Edgars Kušnirs 1102,26 Nodrošinājuma nodaļa vadītājs
Monta Kuzmicka 1154,52 Mācību un pētījumu nodaļa vadītājs
Sandra Ķestere 842,67 Finanšu un plānošanas nodaļa algu grāmatvedis
Baiba Ķikure 598,78 Finanšu un plānošanas nodaļa grāmatvedis
Alda Labanovska 860,77 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Baiba Labsvārde 381,79 Bauskas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Elizabete Lagzdiņa 699,06 Latgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Kristiāna Lapiņa 1002,21 Probācijas programmu nodaļa vecākais referents
Gundega Lapsa 887,49 Ventspils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Vija Lapsa 797,26 Vidzemes priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Aleksejs Lapsa 762,50 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Jānis Lavicevičs 607,52 Nodrošinājuma nodaļa saimniecības pārzinis
Laura Lāce 842,92 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Inta Lempa 955,77 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Aija Liepa 1107,62 Limbažu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Laine Liepiņa 808,76 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ilona Linde 2838,09 Uzraudzības un probāc. progr. depart. vadītāja-dienesta vadītāja vietnieks
Irita Lipiņa 865,57 Valmieras teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Rita Lipsne 838,48 Zemgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Iveta Lukičeva 642,61 Kurzemes rajona filiāle vecākais lietvedis
Līga Luksta 795,74 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Diāna Lūse 973,29 Kuldīgas teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Alla Maceiko 1490,37 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Baiba Mačtama 842,30 Ogres teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Velga Makarēviča 720,13 Centra rajona filiāle vadītājs
Tatjana Maļceva 943,60 Izvērtēšanas ziņojumu un izlīgumu daļa vecākais referents
Kristaps Maļina 762,43 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Elvīra Marecka 623,07 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Egils Markus 800,19 Aizkraukles teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Diāna Mazaļevska 1554,71 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Edīte Mārtinsone 973,29 Bauskas teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Uģis Meimers 726,26 Centra rajona filiāle probācijas speciālists
Iveta Mēnese 646,86 Rīgas teritoriālā struktūrvienība vecākais lietvedis
Ilvars Mičs 830,94 Latgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Monika Miglāne 1142,84 Valmieras teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Zanda Migliņa 767,45 Latgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Vita Miķelsone 965,02 Limbažu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Santa Mita-Fučedži 849,86 Salaspils filiāle probācijas speciālists
Astrīda Mitjakova 1047,62 Jūrmalas teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Kristina Mitrofanova 440,94 Dokumentu pārvaldības nodaļa vecākais lietvedis
Jana Mituza 871,47 Uzraudzības  nodaļa vecākais referents
Jeļena Morozova 871,74 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Imants Mozers 1131,03 Administrācija sabiedrisko attiecību vadītājs
Inese Muceniece 2477,56 Probācijas programmu nodaļa vadītājs
Ksenija Muļare 750,57 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Dina Mūrniece 1269,91 Administrācija IT projektu vadītājs
Ilze Nagle 827,75 Olaines filiāle probācijas speciālists
Ariandra Neulāne 762,95 Ziemeļu rajona filiāle probācijas speciālists
Santa Nikaze 871,95 Kuldīgas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ilze Novicka-Lūse 812,25 Ogres teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Dita Nusberga 869,34 Salaspils filiāle probācijas speciālists
Jurijs Onufrijevs 573,89 Ludzas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Maija Orlova 870,40 Latgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Karīna Ornicāne 752,86 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Jānis Ornicāns 805,50 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Agita Otto 870,60 Saldus teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ligita Ozoliņa 907,07 Gulbenes teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ivars Ozoliņš 564,05 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ludmila Panfilova 838,92 Kurzemes rajona filiāle probācijas speciālists
Mihails Papsujevičs 6720,44 Administrācija vadītājs
Iveta Pastare 778,03 Ziemeļu rajona filiāle probācijas speciālists
Darja Paškova-Lupane 814,53 Kurzemes rajona filiāle probācijas speciālists
Līga Pauniņa 760,50 Preiļu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Irina Pavlova 786,22 Finanšu un plānošanas nodaļa grāmatvedis
Ina Pavloviča 776,80 Madonas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ineta Pavloviča-Gleizde 728,83 Latgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Vita Peisniece 727,71 Kurzemes rajona filiāle probācijas speciālists
Iveta Petunova 927,36 Izlīguma nodaļa vecākais referents
Laura Pētersone 913,46 Valmieras teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Brigita Pētersone 868,00 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Agnese Pipare 717,91 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Līga Piskunova 765,38 Latgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Veronika Platace 769,25 Vidzemes priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Zane Poķe 829,43 Ogres teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Anete Porozova 564,92 Zemgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Gita Priede 973,71 Saldus teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Dzintra Priževoite 752,86 Preiļu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Zanda Prokopenko 181,85 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība vecākais lietvedis
Ilona Proņina 882,92 Uzraudzības  nodaļa vecākais referents
Elīna Pučeka 815,34 Ogres teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Arnis Pudāns 793,62 Valmieras teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Sanda Puncule 866,50 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Inese Pura 875,60 Alūksnes teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ilona Purena 804,66 Salaspils filiāle probācijas speciālists
Sanita Puzāne-Kaļina 790,32 Izlīguma nodaļa vecākais referents
Irina Pūrīte 1397,41 Izlīg., izvērtēš.ziņoj., piesp.un sab.darba depart. vadītāja-dienesta vadītāja vietnieks
Signe Radele 890,50 Kurzemes rajona filiāle probācijas speciālists
Juris Ragovskis 1013,29 Balvu teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Dace Rašmane 592,87 Dobeles teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Jolanta Rābante 749,88 Limbažu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Agnese Reidzāne 733,54 Kurzemes rajona filiāle probācijas speciālists
Iveta Reikmane 868,78 Valmieras teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Laura Reimane 396,19 Tukuma teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Līga Reine 780,92 Ventspils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Maija Reingolde 749,25 Aizkraukles teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Daiga Reliņa 833,23 Vidzemes priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Laila Remicāne 362,97 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība vecākais lietvedis
Kitija Reuta 777,95 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Alda Revina 1659,69 Tukuma teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Ieva Riekstiņa 813,31 Cēsu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ginta Riekstiņa 1002,31 Siguldas filiāle probācijas speciālists
Eva Rižika 812,89 Ventspils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Rūta Rode 1305,69 Ziemeļu rajona filiāle probācijas speciālists
Žanna Roga 1278,35 Liepājas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Anita Romānova 773,29 Alūksnes teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Liene Rozenova 757,86 Cēsu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Marts Rozens 1320,75 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Linda Rozenštoka-Brīvule 793,76 Siguldas filiāle probācijas speciālists
Larisa Rožnova 787,22 Valmieras teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Eva Rubene 1075,82 Rīgas rajona teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Aivars Rubuls 1114,73 Madonas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Vita Ruduša 832,15 Ludzas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Evija Rudzāte 747,60 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Kristīne Rudzīte 752,86 Gulbenes teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ingrīda Rukmane 731,10 Centra rajona filiāle probācijas speciālists
Ilga Rutka 921,79 Madonas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Sandra Rutkupa 840,54 Personālvadības nodaļa personāla speciālists
Kristīne Ruža 762,06 Latgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Rita Saleniece 459,04 Balvu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Irina Sarkane 798,35 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ilmārs Sarkans 826,02 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Santa Savicka 1135,29 Aizkraukles teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Sandra Savicka 792,86 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ingrīda Sazanoviča 750,79 Finanšu un plānošanas nodaļa algu grāmatvedis
Normunds Sāns 695,88 Valmieras teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Aina Sergejeva 769,80 Saldus teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ieva Sergijevska 827,92 Dobeles teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Māris Sika 958,14 Vidzemes priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Silvija Silanagle 805,62 Zemgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Sanita Silarāja-Liepiņa 999,42 Dokumentu pārvaldības nodaļa vadītājs
Gita Simule 940,45 Valkas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Krista Skara 459,64 Probācijas programmu nodaļa vecākais eksperts
Marika Skricka 800,34 Kuldīgas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Nellija Skrube 626,94 Liepājas teritoriālā struktūrvienība vecākais lietvedis
Dagnita Skudika 1568,81 Kuldīgas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Iveta Skulte 839,39 Latgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Aksana Slavinska 750,15 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Aldis Sondors 1334,25 Izvērtēšanas ziņojumu un izlīgumu daļa probācijas speciālists
Kristīne Sorokina 870,60 Preiļu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Kristīna Spēlmane 831,06 Olaines filiāle probācijas speciālists
Kristīne Spoģe 718,60 Latgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Daiga Sproģe 670,02 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Jānis Sproģis 1011,74 Liepājas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Aija Stankeviča 1159,53 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Agnese Stārka 1052,33 Dobeles teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Iveta Stikāne 790,61 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Sintija Stivriņa 853,77 Izvērtēšanas ziņojumu un izlīgumu daļa probācijas speciālists
Sandra Stivriņa 1158,60 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ina Straume 1583,44 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Jeļena Strode 910,28 Ziemeļu rajona filiāle probācijas speciālists
Māris Stucers 763,58 Elektroniskās uzraudzības centrs referents
Jāzeps Suharevskis 804,47 Elektroniskās uzraudzības centrs referents
Armands Supe 841,58 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa vadītāja vietnieks
Sanita Suveizda 725,38 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ieva Sviķe 1218,84 Izvērtēšanas ziņojumu nodaļa vadītājs
Ilze Šakurova 813,21 Olaines filiāle probācijas speciālists
Eduards Šarņeckis 685,39 Nodrošinājuma nodaļa informācijas vadības speciālists
Inta Šaršūne 748,55 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Dace Šaule 928,49 Ventspils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Sandra Šidlovska 747,60 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Sanita Škribļaka 1411,47 Administratīvās vadības departaments vadītājs
Maija Šmite 1747,17 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Igors Šmits 1143,39 Siguldas filiāle probācijas speciālists
Diāna Štelpa 801,29 Jūrmalas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Laimdota Šulce 343,28 Dokumentu pārvaldības nodaļa vecākais lietvedis
Maija Šustiņa 971,45 Salaspils filiāle vadītājs
Evelīna Šutrenkova-Libbo 1488,06 Rīgas teritoriālā struktūrvienība vecākais referents
Kristīne Šveca 1455,90 Centra rajona filiāle probācijas speciālists
Ilze Tālberga 1618,81 Talsu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Eduards Teifurovs 747,60 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Laima Tikuma 780,06 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Leons Tiļļa 900,66 Dobeles teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Māra Timermane 760,46 Vidzemes priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Jurijs Toks 1219,86 Administrācija informācijas vadības speciālists
Iveta Treimane 1106,84 Liepājas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Svetlana Truskovska 1529,08 Zemgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Olga Tupīte 1013,29 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Liene Urbanoviča 1362,63 Kuldīgas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Iveta Uzula-Vērdiņa 1056,59 Piespiedu un sabiedriskā darba daļa probācijas speciālists
Aija Vagale 1898,00 Preiļu teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Natālija Vaitehoviča 1023,98 Finanšu un plānošanas nodaļa vadītāja vietnieks
Ilze Vanaga 794,02 Jūrmalas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Inese Veikša 762,37 Madonas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Kristīne Veisa 839,56 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Larisa Verbicka 1221,28 Rīgas teritoriālā struktūrvienība vecākais lietvedis
Lolita Vējiņa 877,97 Kurzemes rajona filiāle probācijas speciālists
Dagnija Vēvere 859,40 Jelgavas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Aina Vilcāne 844,52 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Iveta Vilcāne 1103,12 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Kristīne Vilciņa 830,40 Latgales priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists
Andra Vītola 947,81 Valmieras teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ieva Vītola 1255,41 Gulbenes teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Inga Vītoliņa 754,86 Ogres teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ilvars Vītols 872,20 Elektroniskās uzraudzības centrs vadītājs
Tatjana Voitkeviča 302,10 Dokumentu pārvaldības nodaļa vecākais lietvedis
Gints Vorkals 548,94 Tukuma teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Jānis Vovks 1649,38 Daugavpils teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Aiva Zadiņa 1156,51 Aizkraukles teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Inga Zandberga 794,15 Liepājas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Anvars Zavackis 464,23 Mācību un pētījumu nodaļa vadošais pētnieks
Anna Zavjalova 1268,20 Finanšu un plānošanas nodaļa Finanšu ekonomists
Jānis Zārdiņš 1301,41 Cēsu teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Ingūna Zebauere 926,71 Aizkraukles teritoriālā struktūrvienība vadītājs
Lita Zelča 2062,87 Piespiedu un sabiedriskā darba nodaļa vadītājs
Gita Zeltiņa 799,45 Siguldas filiāle probācijas speciālists
Diāna Ziediņa 1882,36 Izlīguma nodaļa vadītājs
Aija Ziediņa 944,81 Ludzas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Zandis Zīle 691,55 Liepājas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Ieva Zuntmane 818,80 Juridiskā nodaļa juriskonsults
Karīna Zuša 742,60 Liepājas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Daiga Zute 1147,37 Rēzeknes teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Dzintra Zvirgzdiņa 830,60 Salaspils filiāle probācijas speciālists
Ilze Žabova 392,90 Bauskas teritoriālā struktūrvienība probācijas speciālists
Sanita Židele 809,96 Vidzemes priekšpilsētas filiāle probācijas speciālists